Wraz z Pracownią Empatyczną zapraszamy 3 listopada 2019 r. na rodzinne wyjście do lasu. Jest to propozycja dla Małych i Dużych – dzieci z rodzicami i rodziców z dziećmi. Pochodzimy, pooddychamy świeżym powietrzem, może trochę się pobrudzimy, albo pozwolimy innym się pobrudzić.

Spacer organizowany jest przez Agatę Pryśko, trenerkę komunikacji empatycznej i edukatorkę w Żyrafiej Osadzie Empatycznej Szkole Domowej.

Podczas 3-godzinnego pobytu w lesie/wokół lasu Wasze dzieci będą miały okazję powspinać się na zbocza, głazy, drzewa, pobrodzić w strumieniu i poczuć las wszystkimi zmysłami. W trakcie wyjścia zrobimy przerwę na drugie śniadanie.

Zalecana odzież odpowiednia do warunków pogodowych i jednocześnie umożliwiająca swobodną zabawę i pobrudzenie się.

Zbiórka w niedzielę, 3 listopada 2019 r., o godzinie 10:00 przy przystanku PKM Gdańsk Kiełpinek.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Jeśli ktoś ma ochotę, może przynieść jakiś smakołyk do podziału podczas drugiego śniadania.
Podczas zajęć dziecko pozostaje pod opieką rodzica/opiekuna, z którym przyszło na miejsce zbiórki.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń udziału na adres:
kontakt@pracowniaempatyczna.pl

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Pracownię Empatyczną Agata Pryśko, w celu organizacji wydarzenia. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania ze względów losowych lub małego zainteresowania.

 1,739 total views,  2 views today